Ładowanie...

Malowniczo położony, uroczy dom z pięknym widokiem!

330 000 zł

Lokalizacja: Zajączki Drugie

Powierzchnia: 120m²

Liczba pokoi: 4

Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
Property 1
× Overlay Image

Opis

Pięknie, malowniczo położony dom w miejscowości Zajączki Drugie, gmina Krzepice, powiat kłobucki, pośród pól i lasów z niesamowitym widokiem z okien! Idealny dla miłośników przyrody!

Uroczo zadrzewiony sąsiedni teren, przy którym znajduje się działka powoduje niesamowitą scenerię!

Działka o przybliżonych wymiarach 21 x 35 mb, zajmująca powierzchnię około 7 arów, posiada niezakłócony dostęp do drogi publicznej od ulicy Pąchały. Uzbrojona jest w sieć wodociągową,
z możliwym przyłączem elektrycznym.

Prosty, minimalistyczny dom z garażem w bryle budynku o powierzchni 120 m2, powstał z myślą o 4-osobowej rodzinie szukającej nowoczesnego, niedużego domu z poddaszem użytkowym. Dodatkowym atutem są piękne tarasy na każdej kondygnacji z cudownym widokiem z okien.

Na parterze domu przewidziano:

korytarz z klatką schodową, salon z otwartą kuchnią i tarasem, łazienkę oraz garaż z osobnym pomieszczeniem gospodarczym.

Na piętrze: przedpokój, trzy pokoje i łazienkę.

Dom gotowy jest do dalszej budowy, posiada wymagane pozwolenia, aktualny dziennik budowy oraz nieobciążoną księgę wieczystą.

Zapraszam chętnych do oglądania oraz składania ofert zakupu. Przypominam, że kupujący nie płacą prowizji! Gdyby pojawiły się pytania, proszę o kontakt tel. 503 350 050, bardzo chętnie udzielę dodatkowych informacji.

 

Masz pytania? Skontaktuj się!

46-300 Olesno,
ul. Klonowa 8
olesno@poczta.pl
+48 503 350 050